UA EN
Умови участі

Переваги та умови членства

Національне галузеве партнерство у легкій промисловості України — це Всеукраїнске об’єднання дизайнерів та компаній, працюючих у fashion індустрії . Наша діяльність направлена на розвиток членів партнерства та галузі в цілому.

Дата заснування: 2 жовтня 2014

Місія: Створення синергетичної платформи для комунікації учасників fashion ринку з метою генерації конкурентного експортноорієнтованого продукту з високою доданою вартістю.

Візія: Популяризація вітчизняної продукції на внутрішньому й зовнішньому ринках.

Переваги членства в партнерстві
  • допомога у виході на зовнішні ринки збуту в проекті «Експортна платформа Українського fashion»;
  • участь у галузевих вітчизняних та зарубіжних виставках за спеціальними умовами;
  • безкоштовна участь в зустрічах торгових місій виробників тканих з різних країн світу в Україні;
  • участь в проекті «Прорив легкої промисловості України», присв’ячений співпраці бізнесу та системи профтехосвіти України;
  • участь в проектах «Модельєри для готельєрів» та «Уніформа як обличчя бізнесу» по співпраці із корпоративними замовниками;
  • запрошення та підписка на всі події партнерства в Україні та за кордоном.

Громадська Спілка «Національне галузеве партнерство у легкій промисловості України» Fashion Globus Ukraine» є неприбутковою організацією, яка фінансується за рахунок внесків учасників партнерства.

Про розмір та порядок перерахування внесків у

ГС «Національне галузеве
партнерство у легкій промисловості
України» Fashion Globus Ukraine»

1. Термінологія

Членський внесок – грошове перерахування, що сплачується раз на рік членами Партнерства в порядку та розмірі, визначених у відповідності до цього Положення для досягнення завдань, передбачених Статутом Партнерства.

Учасник партнерства – це компанія, виробник/постачальник одягу, аксесуарів та прикрас, товарів для дому обладнання, сировини, матеріалів та будь якої іншої продукції, що застосовується для виробництва вищевказаних товарів; торгова організація, що реалізує продукцію/послуги даного спектру.

ЗМІ та виставкові організації – компанії, що мають, відношення до виставкового бізнесу та мас-медіа і можуть бути як повноправними членами Партнерства, так і партнерами на взаємовигідних умовах.

2. Членські внески

2.1. Розмір членских внесків затверджується Зборами Партнерства згідно чинного Статуту організації та регламентується даним Положенням.

2.2. Перерахування суми членского внеску здійснюється протягом 5-ти банківських днів після прийняття Зборами Партнерства рішення про прийняття відповідної особи в члени Асоціації.

2.3. Членський внесок у грошовій формі перераховується на банківський рахунок Партнерства.

3. Розмір внесків

Категорія підприємства Розмір щорічного членського внеску
Підприємство 1500 грн

Форма вступу

Анкета виробника