UA
Міжнародна діяльність

II МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «UPDATE УКРАЇНСЬКОГО ЛЕГПРОМУ»

II МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «UPDATE УКРАЇНСЬКОГО ЛЕГПРОМУ»

20 жовтня 2020, 10:00 м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України разом з бізнес-асоціацією «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України» проводять другий міжнародний форум «UPDATE УКРАЇНСЬКОГО ЛЕГПРОМУ».

Мета форуму - привернути увагу до світових трендів, презентувати можливості для розвитку бізнесу, створити майданчик для постійних зустрічей лідерів думок і учасників модної індустрії.

Запрошуємо Вас і Вашу компанію презентувати Ваші можливості та ідеї в рамках партнерства.

Учасники: українські виробники одягу і аксесуарів, кластери, виробники обладнання, бізнес асоціації, міжнародні галузеві асоціації (Китай, Узбекистан, Туреччина, Єгипет, Індія, Туніс, Пакистан, Іран, Румунія, Бангладеш та інші)

Формат проведення: оффлайн/онлайн

Для реєстрації перейдіть за посиланням

Посилання

FashionGlobusUkraine став партнером та агентом China Fashion Week!

FashionGlobusUkraine став партнером та агентом China Fashion Week!

Дорогі колеги дизайнери!

В нас чудова та мотивуюча новина- Fashion Globus Ukraine став партнером та агентом China Fashion Week!

Запрошуємо талановитих українських дизайнерів до участі в новому сезоні CFW ( online цього року). Дедлайн подачі заявок до 10\09\20.

Зацікавленим в участі в China Fashion Week прохання заповнити коротку форму за посиланням.

Авторизаційний лист
Посилання

Китай має намір співпрацювати з Україною у сфері легкої промисловості

Китай має намір співпрацювати з Україною у сфері легкої промисловості

Перед Україною і Китаєм відкриваються нові можливості співпраці у легкій промисловості.

Про це сказав голова китайської делегаціі China National Textile & Apparel Council (CNTAC) Сан Руже під час візиту до Києва національної федерації всіх текстильних галузей промисловості Китаю.

Для реєстрації перейдіть за посиланням

Посилання

Виставка "Уніформа як обличчя бізнесу"

Виставка

Виставка "Уніформа як обличчя бізнесу" , яка відбулась 22-23 квітня у Торгово-промисловій палаті України дала початок нового проекту синергії виробників із потужними замовниками, яким необхідний широкий асортимент одягу.

Першим таким конкретним проектом буде співпраця по розробці нової уніформи із департаментом соц.політики УКРЗАЛІЗНИЦІ, якій зручний саме такий формат. Кожен із учасників проекту "Уніформа як обличчя бізнесу" розробляє, надає пропозиції та виробляє свою ліній продукції, але разом замовник отримає потужний , якісний та професійний результат.

Запрошуємо корпоративних замовників та виробників до співпраці!

Перший технологічний ФОРУМ

Перший технологічний ФОРУМ

22 квітня дебютував перший технологічний форум "UPDATE Українського легпрому" і виставка "Уніформа як особа бізнесу" в ТПП України.

За словами виробників - учасників форуму, отримана інформація була і цінною і затребуваною. Таку майданчик для спілкування виробників одягу, постачальників обладнання, спікерів на різних теми відчули комфортної і своєчасною.

Дякуємо партнерам: Торгово-промисловій Палаті України та тим, для кого легпром- це ціле життя!

Олександру Чумакову Лег-Пром, Олександру Звереву SOFTORG, Дмітру Чайка WellTex Україна.

Дякуємо за цікаву лекцію нашу гостю з Парижа Анастасію Vist!

Під час форуму відбулася зустріч - знайомство представників кластеру легкої промисловості Києва, Західноукраїнського кластера і Донбас фешн кластера. Обговорили хтось ніж може бути корисний, поділилися досвідом, домовилися про співпрацю.

У виставці були представлені кращі роботи училищ з різних регіонів України з розробкою уніформи від проекту "ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ". Колекції профтехосвіти на гідному рівні знаходилися поруч з розробками бізнесу.

Вдячні всім, хто був з нами сьогодні, для того щоб завтра було краще і ефективніше!

Торгова місія польських виробників тканин в Харків

Торгова місія польських виробників тканин в Харків

9 квітня 2019 відбулася торгова місія польських виробників тканин і керівництва компанії Ptak Fashion City в Харків.

Підписано Меморандум про співпрацю, були екскурсії польської делегації на ТЦ Барабашово і по Харкову, українські виробники одягу і дизайнери змогли ознайомитися з асортиментом польських тканин, покладені квіти до Меморіалу загиблих польських жителів в Харкові.

Багато яскравих і корисних знайомств і контактів, намічені конкретні плани співпраці України і Польщі в сегменті fashion бізнесу.

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ про співпрацю із Конфедерацією індійської текстильної промисловості (CITI)

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ про співпрацю із Конфедерацією індійської текстильної промисловості (CITI)

Ще одна дипломатична перемога Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України "Fashion Globus Ukraine":

В результаті успішно проведених 15 березня в Делі переговорів з Confederation of Indian Textile Industry (CITI) був підписаний Меморандум про співпрацю в бізнесі України і Індії в секторі легкої промисловості.

У 2019 нами планується двостороння участь у виставках і торгових місіях.

Для довідки: Конфедерація індійської текстильної промисловості (CITI), є однією з провідних галузевих палат текстильного і швейного сектора Індії, представляє основні провідні регіональні та галузеві асоціації та 17 великих корпоративних членів, охоплюючи весь ланцюжок виробництва одягу.

(CITI) прямо і побічно обслуговує галузь, яка об'єднує мільйони фермерів, більше 100 мільйонів чоловік робочої сили і 1,3 мільярда споживачів. Сукупний річний оборот членів CITI становить близько 30 мільярдів доларів США.

Перша національна спеціалізована виставка підприємств легкої промисловості «УНІФОРМА ЯК ОБЛИЧЧЯ БІЗНЕСУ»

Перша національна спеціалізована виставка підприємств легкої промисловості «УНІФОРМА ЯК ОБЛИЧЧЯ БІЗНЕСУ»

Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому».

На два дні вона стане платформою для знайомства та початку співпраці великої кількості українських виробників уніформи з їх потенційними замовниками.

Серед запрошених на виставку – представники департаментів закупівлі міністерств, мерій міст, авіакомпаній, Укрзалізниці, медичних і військових закладів, банків, готелів, ресторанів і багато інших.

Посилання

Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому»

Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому»

22 квітня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому».

Цільова аудиторія Форуму:

 • Власники компаній та технічне керівництво підприємств легкої промисловості
 • Конструктори, технологи
 • Представники українських fashion кластерів
 • Дизайнери, стартапи
 • Науковці та студентство
Посилання

Відбулась торгова місія Fashion Globus Ukraine в Індію

Відбулась торгова місія Fashion Globus Ukraine в Індію

Під час цього важливого та перспективного для української легкої промисловості візиту відбулись важливі зустрічі із:

 • Конфедерацією текстилю Індії (CIT);
 • Конфедерацією промисловості Індії (CII);
 • Надзвичайним та Повноважним Послом України в Індії паном І.З. Поліха;
 • багатьма виробниками текстилю, обладнання та одягу в Делі;
 • Federation of Buyning Agents;
 • познайомились із керівництвом FashionTV India;

Як довели ці зустрічі - в нас багато спільного та ще більше можливостей для перспективної співпраці!

Дякую нашим партнерам та представникам Fashion Globus Ukraine в Індії Mr. Gaurav Bhatnagar та Mr. Kuldeep Arora за насичену та ефективну програму!

Співпраця із Шанхайською асоціацією

Співпраця із Шанхайською асоціацією

Результатом кропітких перемовин Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України " Fashion Globus Ukraine" та Шанхайских асоціацій виробників тканин та обладнання стало підписання Меморандуму про співпрацю. Ця знакова для вітчизняних виробників подія відбулась 29 листопада 2018 р у Харкові - столиці легкої промисловості України.

Завдяки цій угоді ми розпочинаємо співробітництво, яке дозволить нашим виробникам задовільнити потреби в найсучасному обладнанні та різноматіттю тканин виробництва 1250 фабрик. Щоб бути конкурентно спроможним треба постійно розвиватись та прагнути до досконалості!

ФОРУМ у ВАРШАВІ

ФОРУМ у ВАРШАВІ

Київ і Варшава мають значний потенціал для розвитку співпраці у текстильній промисловості і, зокрема, в індустрії моди. На цьому під час прес-конференції 23/11/18 у виставкому центрі Ptak Warsaw Expo поблизу Варшави наголосили представники української та польскої індустрії моди .

“Україна і Польща розпочинають новий шлях до взаємовигідного партнерства. Наш показ дизайнерського одягу – це можливість продемонструвати, що Україна є різною і готовою до співпраці”.

Головний партнер Fashion Globus Ukraine у Польщі Компанія Ptak.

Турецько-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Турецько-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Просування легкої промисловості України по світу триває!

Бізнес Асоціація "Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України FASHION GLOBUS UKRAINE" 7/11/18 зустрілось в Стамбулі із Президентом та Радою правління експортної палати Туреччини IHTIB.

Були досягнуті домовленності по співпраці, що надають можливість українськім легковикам бути інтегрованими в світові процеси розвитку

КОНФЕРЕНЦІЯ В В КИТАЙСЬКОМУ МІСТІ KEQIAO

КОНФЕРЕНЦІЯ В В КИТАЙСЬКОМУ МІСТІ KEQIAO

На світовій конференції 20-21/09/2018 в китайському місті Keqiao серед світових лідерів текстильної промисловості Азії, Африки та Європи «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України « Fashion Globus Ukraine» мало честь представити Україну.

Під час засідання голів міжнародних делегацій та асоціацій промовою Голови «Національного галузевого партнерства" Голдою Виноградською, вдалось привернути увагу перспективністю співпраці з Україною.

Знайомство та перемовини з Головами текстильних асоціацій Китаю, Кореї, Японії, В’єтнаму, Малайзії, Туреччини, Узбекистану та країн Європи розпочало процеси перспективного співробітництва. Це перша присутність українського прапору на секторальному заході такого рівня.

Під час цієї поїздки делегація Національного партнерства мала багато плідних зустрічей. За освітніми напрямками було відвідано Donghua University - один із найкращих вузів Китаю, який готуює фахівців тектильщиків та фешн спеціалістів, відвідування фабрик, бібліотеку тканин China Textile Information Center та Korea Fashion Disign Center , знайомство із професорами Fashion Institute Zhejiang Sci-Tech Universit та представниками вузів Кореї, Вьєтнаму, Італії, Франції та Нідерландів.

Відбулась домовленність про побудову комунікацій між українськими та китайськими вузами про цікаві взаємодії, програми обмінів студентів та участь українських викладачів в конференції в грудні в Шанхаї.

УКРАИНСКИЕ ДИЗАЙНЕРЫ ПОЛУЧИЛИ НАГРАДЫ В ТУНИСЕ

УКРАИНСКИЕ ДИЗАЙНЕРЫ ПОЛУЧИЛИ НАГРАДЫ В ТУНИСЕ

В рамках фестиваля моды El Khomsa D'or в Тунисе делегация украинских дизайнеров получила приз.

Украинская коллекция на международном фестивале-конкурсе El Khomsa D'or в Тунисе была отмечена специальной наградой министерства туризма Туниса и дипломом за развитие украинско-тунисских отношений от министерства культуры Туниса. Об этом сообщает пресс-служба украинской делегации дизайнеров.

Больше читайте тут: http:/gordonua.com/bulvar/new....

Дивитися відео: https:/youtu.be/UowZ...

Фото: пресс-служба украинской делегации дизайнеров

ТУНІСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

ТУНІСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівії та Тунісі Микола Вікторович Нагорний разом з Міністерством туризму Тунісу організував поїздку нашої делегації в Туніс, цілий ряд корисних зустрічей з представниками Камеруну, Лівії і Тунісу з питань співробітництва в легкій промисловості.

10 травня в Посольстві України в Туніській республіці відбулася презентація стратегії Національного партнерства легкої промисловості України Fashion Globus Ukraine в країнах Сходу і Африки місцевому бізнесу та пресі.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ НА RUNWAY DUBAI FASHION SHOW

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ НА RUNWAY DUBAI FASHION SHOW

8-10 листопада в  UAE. Dubai. SOFITEL THE PALM HOTEL RESORT AND SPA, PALM JUMEIRAH

Аудиторія: більш 1200 гостей, більш 30 медіа-представників, більш 100 байєрів зі всього  світу

В рамках RUNWAY DUBAI Fashion show в Дубаї - столиці моди країн Персидської затоки на основі міжнародної платформи International market place "Fashion Globus Ukraine" FGUexport.com дякуючі підтримці з боку оргкомітету шоу та представників Культурної Дипломатії в Об'єднаних Арабських Еміратах.com ми забезпечили престижну присутність бренду в рамках проекту та в регіоні.

NEW YORK FASHION WEEK 2015

NEW YORK FASHION WEEK 2015

Українські дизайнери на New York Fashion Week представили колекцію «НАЙУЛЮБЛЕНІША»

Вперше в історії світової та української моди 20 українських дизайнерів на New York Fashion Week представили єдину колекцію дизайнерського мистецтва «НАЙУЛЮБЛЕНІША»,  як втілення держави Україна з особливостями всіх її регіонів.

У цей непростий для України час, коли країна знаходиться у стані складних політичних на фінансових обставин, 20 дизайнерів з усіх регіонів України об’єднались у національний центр дизайнерського мистецтва Fashion Globus Ukraine, заради створення єдиної колекції, щоб привернути увагу світового суспільства до величезного культурного потенціалу України та для волонтерської допомоги українським військовим.

Більше читати тут: http:/m-ukraine.com/403-ukrayins....

Також тут: https:/fashionglobusukraine.blogspot.com/2015/03/fashio....

І ще тут: http:/vidia.ua/2015/35387