UA EN
Про Нас

Все почалось 1 жовтня 2014 року, коли в самому центрі Києва у ТРЦ «Глобус» відкрився Центр дизайнерського мистецтва – найбільший магазин українських дизайнерів «Fashion Globus Ukraine». В проект відбирались найкращі колекції дизайнерів з усіх областей України, символізуючи тим самим єдність країни. Ідея- популяризація талановитих українських виробників в світі та протистояння стереотипам «мода належить обраним». Від початку своєї діяльності проект одним із пріоритетів мав благодійність: 10% від обороту направлялось на потреби української армії.

Ініціатором такого соціально-культурного проекту виступила дизайнер, Віце-президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України Голда Віноградська, яка мріяла та реалізовувала культурно-економічну стратегію розвитку дизайнерського мистецтва в Україні.

​За допомогою проектів культурних обмінів між делегаціями майстрів різних країн почали налагоджувати зв’язки народно-культурної дипломатії. Була створена колекція «Екскурсія Україною по подіуму», яка показала Україну через культуру одягу. Ця колеція про 12 регіонів України була з успіхом продемонстрована в різних країнах світу.

Самим цікавим в проекті є його еволюційність - по спіралі розширюється коло інтересів: спочатку це була суто співпраця з дизайнерами, далі з виробниками, робота із швейними училищами країни в контексті підготовки кадрів під потреби сучасного ринку роботодавців. Все більше занурюючись в проблематику галузі легкої промисловості відчувається не використання всього потенціалу бізнес-асоціації. З`явилось бажання створити не формальне, а дієздатне галузеве об`єднання промисловців, в якій члени будуть отримувати конкретну допомогу - у пошуку нових ринків збуту та нових постачальників сировини/комплектуючих, захист від недобросовісної конкуренції, різноманітні знання для дизайнерів та виробників щодо можливостей розвитку. Україна спроможна не лише відшивати замовлення за давальницькою схемою, а й пропонувати достойні дизайнерські, конструкторські та технологічні рішення.

Не дарма нашим слоганом стало «WE JOINT!» За 4,5 роки існування в нас з’явилось парнери в таких країнах як США, Канада, Катар, Індонезія, Німеччина, Великобританія, Туніс, Туреччина, ОАЄ , Польща, Словакія та Ізраїль, Китай та Індія . Ми входимо в Раду експортерів та інвесторів при МЗС України, є засновниками та співпрацюємо із кластерами легкої промисловості по регіонам України.

Багато подій, зустрічей, показів дизайнерів, майстер-класів, лекцій, форумів проходило на протязі цього часу на платформі Fashion Gloibus Ukraine.

Висловлюємо Вам подяку за довіру нашій організації та реалізацію Ваших дизайнерських та професійно-виробничих талантів!