Прес-реліз

 

Формат  заходу: круглий стіл «Інтегрований підхід до формування кадрового потенціалу: навчальний заклад – студент - роботодавець».

 

Учасники: представники Міністерства освіти, навчальних закладів та роботодавців в сфері моди та легкої промисловості з усіх регіонів України.

 

Ідея заходу: виявлення проблем галузі та пошуку шляхів їх реального вирішення, привернення уваги суспільства до популяризації профтехосвіти в Україні.

 

Час проведення та місце: 15.00, 02 вересня 2015 року, національний центр дизайнерського мистецтва «Fashion Globus Ukraine»,  м. Київ, ТВК «ГЛОБУС» 3 лінія, Майдан Незалежності, 1.

 

 

Національний проект Fashion Globus Ukraine - це волонтерське  об'єднання дизайнерів з усіх регіонів України. Був створений як культурно-економічна стратегія розвитку дизайнерського мистецтва. В наш час, коли вся економіка країни перебуває у колапсі, наш проект ставить за мету створення єдиної системи, що об’єднує всіх суб’єктів галузі легкої промисловості:  дизайнерів, навчальні заклади, які готують фахівців та виробників .

 

 В дусі нашого волонтерського часу, ми, як досвідчені фахівці та роботодавці майбутніх випускників, пропонуємо прикласти спільні зусилля по трьох напрямках:

 

  • покращення програм навчання до рівня відповідності  вимогам сучасного ринку;
  • розробка заходів, щодо зміни точки зору суспільства на професійну освіту;
  • оптимальне працевлаштування випускників навчальних закладів.

 

 

Вперше планується візуально об’єднати навчальні заклади нашої сфери з усієї України у вигляді виставки на манекенах з дизайнерськими образами, які представляють кожен навчальний заклад. Кожен об’єкт буде мати супроводжуючу табличку, з інформацією про  навчальний заклад.

 

 

 

Акредитація за телефоном 098- 109-76-89 або за поштою f.g.u@ukr.net.