UA EN
Преса

На "Барабашово" договорились о международном партнерстве в сфере текстильной и легкой промышленности

На

Крупные предприниматели торгового центра "Барабашово" и харьковские производители одежды 22 мая поддержали инициативу создания "Международного текстильного хаба".

По мнению участников, этот проект станет новым этапом развития "Барабашово" как крупнейшей площадки товарных групп "текстиль" и "товары легкой промышленности".

В презентации проекта приняли участие руководители торгового центра "Барабашово", Президент Национального отраслевого партнерства в легкой промышленности Украины "Fashion Globus Ukraine" Голда Виноградская, президент Федерации агентов и байеров Индии Локшер Парашар, вице-президент Федерации Аджай Аброл, представители текстильного бизнеса Индии и харьковские бизнесмены.

Посилання на Status Quo Посилання на Insidernews Посилання на Главное.ua

Китай має намір співпрацювати з Україною у сфері легкої промисловості

Китай має намір співпрацювати з Україною у сфері легкої промисловості

Перед Україною і Китаєм відкриваються нові можливості співпраці у легкій промисловості.

Про це сказав голова китайської делегаціі China National Textile & Apparel Council (CNTAC) Сан Руже під час візиту до Києва національної федерації всіх текстильних галузей промисловості Китаю.

Посилання

Голда Виноградська в гостях в Першого Ділового

Голда Виноградська в гостях в Першого Ділового
Голда Виноградська на Першому Діловому телеканалі розказує, чим Індія цікава для нашої текстильної промисловості і які основні задачіі успіхи Національного галузевого партнерства в легкій промисловості «FASHION GLOBUS URAINE».
Посилання

Від Галичини до Донбасу: у Польщі дизайнери презентували екскурсію Україною по подіуму.

Від Галичини до Донбасу: у Польщі дизайнери презентували екскурсію Україною по подіуму.

12 українських дизайнерів представили у Ptak Warsaw Expo під Варшавою свої колекції одягу. Захід відбувся в рамках проекту "Екскурсія Україною по подіуму".

Посилання

Від Львову до Криму: 12 українських дизайнерів презентували Україну в Польщі

Від Львову до Криму: 12 українських дизайнерів презентували Україну в Польщі

У показі взяли участь модель’єри з 12 регіонів України: Роксолана Богуцька з її легендарними вишитими мотивами представляла Галичину, Людмила Бушинська - Поділля, Любов Чернікова – Прикарпаття, Оксана Сокол з унікальними валяними речами – Закарпаття, Дмитро Чернега з чоловічою колекцією – Київ, Наталя Марченко - Полісся, Олена Мішустіна з сукнями, прикрашеними петриківським розписом – Наддніпрянщину, Олена Годис зі скіфським золотом – Одесу. Крім того, Україну представляли дві студентські групи – Марина Лапа з творчою групою студентів Харківської Академії дизайну та Оксана Грицай, яка представляла Галицький коледж ім. Чорновола в Тернополі.

Посилання

Україна і Польща розпочинають широку “модну” співпрацю

Україна і Польща розпочинають широку “модну” співпрацю

Київ і Варшава мають значний потенціал для розвитку співпраці у текстильній промисловості і, зокрема, в індустрії моди.

На цьому під час прес-конференції у виставкому центрі Ptak Warsaw Expo поблизу Варшави наголосили у п’ятницю представники української індустрії моди, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Посилання

СНІДАНОК ДОНЕЦЬКОЇ ТПП

СНІДАНОК ДОНЕЦЬКОЇ ТПП

Представники швейного бізнесу Донеччини зустрілися з Голдою Виноградською під час бізнес-сніданку Донецької ТПП

«Ми маємо запропонувати нашім дітям сучасну зручну, красиву, якісну та не дуже дорогу шкільну форму», - наголосив голова Донцької ОДА Павло Жебрівський під час черго...

Посилання

ЕЕ ВЕЛИЧЕСТВО ШВЕЯ

ЕЕ ВЕЛИЧЕСТВО ШВЕЯ

Интересно, что в наше время в Украине в легкой промышленности важно не столько бренд, продукт, идея, производственные мощности или даже инвестиции! Самым важным фактором является рабочий потенциал.

Учитывая то, что сегодня около 60 мировых брендов шьются в Украине по давальческим схемам, сейчас в военное время необходимо много обмундирования, безумный бум на новые дизайнерские бренды - работы в области хватает.

Посилання

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ

Легка промисловість України: Шлях у ЄС, боротьба з «секонд-хендом» та китайським шматтям

На міжнародних виставках із легкої промисловості до України часто ставляться як до “екзотичної тваринки”. “Що це?”, “Україна? Де це?”, “О, ви і таке виробляєте”?

Лише поодинокі українські бренди встигли та змогли заявити про себе в окремих країнах як взірець вишуканого дизайнерського смаку та краси.

Посилання

СУТЬ ПРОЕКТА UKRAINE NEW LOOK

СУТЬ ПРОЕКТА UKRAINE NEW LOOK

Помните, как после периода тяжелой и изнурительной Второй мировой войны, Кристиан Диор придумал New Look?

Это было для женщин намного больше, чем просто осинная талия или пышная юбка. Это была новая форма, которая для многих изменила содержание.

Так, любая женщина, надевая его волшебные платья преображалась - она чувствовала себя красивой и волнующей женщиной, вызывающей интерес окружающих. Это была настоящая магия!

Посилання

МІСІЯ FASHION

МІСІЯ FASHION

Екскурсія Україною по подіуму як місія fashion дипломатії

Який зміст має фраза: «Краса врятує світ»?

Якою б фігуральною вона не здавалась, щиро вірю, що Достоєвський мав рацію. Вона врятує, якщо буде об’єднуючою та яскравою силою в боротьбі за цей світ.

Посилання

EL KHOMSA D'OR В ТУНИСЕ

EL KHOMSA D'OR В ТУНИСЕ

Украинские дизайнеры получили награды в Тунисе В рамках фестиваля моды El Khomsa D'or в Тунисе делегация украинских дизайнеров получила приз.

Украинская коллекция на международном фестивале-конкурсе El Khomsa D'or в Тунисе была отмечена специальной наградой министерства туризма Туниса и дипломом за развитие украинско-тунисских отношений от министерства культуры Туниса. Об этом сообщает пресс-служба украинской делегации дизайнеров.

Посилання

АРАБСКИЕ ЭМИРАТЫ

АРАБСКИЕ ЭМИРАТЫ

Fashion Globus Ukraine покоряет Арабские Эмираты

С 8 по 11 апреля 2017 руководитель Национального партнерства в легкой промышленности «Fashion Globus Ukraine»  Голда  Виноградская в ходе рабочей поездки в ОАЭ (Дубаи), организованной компанией UCCI, ознакомила деловые круги одной из самых больших свободных экономических зон в мире Jebel Ali Free Zone  (Jafza)  с потенциалом украинской легкой промышленности.

Посилання

«ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

«ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

У Львові відбудеться фінал конкурсу «Прорив легкої промисловості»

Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» проведе фінал конкурсу «Прорив легкої промисловості України». Подія пройде під патронатом Міністерства освіти і науки України. Змагання розпочнуться 22 березня у Premier Hotel Dnister об 11:00 год.

Посилання

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС EL KHOMSA D'OR

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС EL KHOMSA D'OR

На фестивале в Тунисе представят показ украинских дизайнеров

Одежду 15-ти украинских дизайнеров из разных регионов Украины представят в рамках Международного фестиваля-конкурса El Khomsa D'or, который состоится в одноименной столице Туниса 11 мая.

Фестиваль проходит 21-й год подряд под эгидой Департамента народных ремесел Министерства туризма Туниса

Посилання

"НАЙУЛЮБЛЕНІША"

Українська легка промисловість пробиває дорогу до Канади

15 дизайнерів з 12 куточків України взялися представити свій одяг та свій регіон. 17 вересня у Торонто вперше пройде унікальний показ "Найулюбленіша". Мета - показати культуру усієї країни через одяг. Автор ідеї та постановник - Голда Виноградська. Саме вона два роки тому ініціювала створення національного центру дизайнерського мистецтва Fashion Globus Ukraine. Який спрямований на розвиток та популяризацію українського модного світу.

Посилання

НОВИЙ ШЛЯХ

НОВИЙ ШЛЯХ

Українська легка промисловість пробиває дорогу до Канади

Індустрія моди стає одною з найбільш динамічних українських галузей – з’явилися сотні українських дизайнерів, українські імена можна побачити на одязі, який продається у різних країнах. В Україні масово з’явилися дизайнерські крамниці, в яких продається одяг вітчизняних майстрів. Завдяки катастрофічному падінню гривні по відношенню до твердих валют, для іноземців якісний український одяг став досить дешевим.

Посилання

РОБОЧІ ПРОФЕСІЇ

РОБОЧІ ПРОФЕСІЇ

Чому українці бояться робочих професій

Визначити свої професійні здібності та обрати сферу діяльності людині допомагає професійна орієнтація. Але в Україні такої системи не існує

Типово для нашої держави: є питання, які на макроекономічному рівні не цікавлять нікого, а на мікроекономічному «чіпають за живе» тих, кого торкаються.

Посилання

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КЛІМАТ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КЛІМАТ

Іноземні компанії виводять свої капітали з України – проблема інвестиційного клімату в державі.

Залучення іноземних інвестицій в економіку є одним із важливих завдань для будь-якої держави. Це є закономірним, адже з кожним новим інвестором в країну надходять додаткові фінансові ресурси, створюються нові підприємства, робочі місця, розвивається промислова, а іноді навіть і соціальна інфраструктура, збільшуються надходження до бюджетів усіх рівнів тощо.

Посилання

NEW YORK FASHION WEEK

NEW YORK FASHION WEEK

На тижні моди в Нью-Йорку українські дизайнери показали чорний Донбас

Вперше в історії світової та української моди 20 українських дизайнерів на New York Fashion Week представили єдину колекцію дизайнерського мистецтва "НАЙУЛЮБЛЕНІША", як втілення держави Україна з особливостями всіх її регіонів. У цей непростий для України час, коли країна знаходиться у стані складних політичних та фінансових обставин, 20 дизайнерів з усіх регіонів України об’єднались у національний центр

Посилання