ПРОРИВ

UA

EN

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

 

«ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

Колись квітуча галузь легкої промисловості, створена за багато років професіоналами та талановитими людьми, які ніби виткали прекрасний рушник, розірвана на шматки та кинута на призволяще.  Виклик складній сучасності, чудо-прорив, який зможе відновити віру, оптимізм та регуляторність між всіма учасниками ринку. Всі хто працює в цій галузі - виробники, дизайнери, постачальники та учбові заклади, які готують для них кадри, існують в різних площинах, відірвані один від одного та виживають по одиниці.

 

Спільний проект Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації швейних училищ України під патронатом Міністерства освіти і науки України:

 

  • єднає всіх суб`єктів легкої промисловості в єдиний живий організм,
  • змінює стереотипи сприйняття галузі з середини та в очах суспільства ,
  • сприяє підвищенню престижу професій в швейній галузі та  популяризує професійну освіту.

 

Цього року по запрошенню мерії міста Львова всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості» проходитиме 21-22 березня 2017 у Львові.

Номінаціями конкурсу є сучасні колекції для готелів та ресторанів.   Колекції оцінюватиме компетентне журі та запрошені  представники   бізнесу, які зможуть замовити  бажані комплекти уніформи для своїх закладів  для виробництва. Фінал конкурсу проходитиме в готелі «ДНІСТЕР» 22/03/17 об 11.00.

 

Запрошуються всі бажаючи!

 

Акредитація для ЗМІ:  095-803-19-23 чи golda.fgu@gmail.com

ПОДЯКА ПАРТНЕРАМ ПРОЕКТУ: