КАТАР - УКРАЇНА

Головна місія QUBF є сприяння у розвитку Катар-Україна двосторонніх відносин у різних секторах економіки та інших актуальних питань між державами Катар та Україна, що матиме значний вплив на формування позитивного ділового іміджу країн.

 

Вектори діяльності QUBF направлені на поширення інформації про можливості та потенціал двох країн; організацію конференцій, форумів, ділових брифінгів, економічних місій, виставок, семінарів, демо-проектів з обміну досвідом та експертизою; сприяння у співпраці в галузі торгівлі ( імпорт - експорт) та інвестицій.

 

З 2014 року QUBF діяла як сучасна платформа, та за цей час успішно провела значну кількість заходів в Катарі та Україні, серед яких: діловий форум GCC-Ukraine; Building bridge for Business traffic; Форум Qatar- Ukraine in developing partnership; воркшоп для Project Qatar; Міжнародна конференція з інновацій в дизайні та архітектурі; участь та організація українських стендів у виставках Covertech Qatar на протязі 2015-2017, виставці Made in Qatar, організація B2B для підприємств двох країн в Україні та Катарі.

 

Сподіваємось в потужну синергію та пошук можливостей для розвитку та просування членів нашого партнерства  на міжнародній арені!

 

ПРО НАС