Міжнародна діяльність

Перша національна спеціалізована виставка підприємств легкої промисловості «УНІФОРМА ЯК ОБЛИЧЧЯ БІЗНЕСУ»

Перша національна спеціалізована виставка підприємств легкої промисловості «УНІФОРМА ЯК ОБЛИЧЧЯ БІЗНЕСУ»

Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому».

На два дні вона стане платформою для знайомства та початку співпраці великої кількості українських виробників уніформи з їх потенційними замовниками.

Серед запрошених на виставку – представники департаментів закупівлі міністерств, мерій міст, авіакомпаній, Укрзалізниці, медичних і військових закладів, банків, готелів, ресторанів і багато інших.

Переглянути

Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому»

Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому»

22 квітня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться Перший технологічний форум «UPDATE Українського легпрому».

Цільова аудиторія Форуму:

 • Власники компаній та технічне керівництво підприємств легкої промисловості
 • Конструктори, технологи
 • Представники українських fashion кластерів
 • Дизайнери, стартапи
 • Науковці та студентство
Переглянути

Відбулась торгова місія Fashion Globus Ukraine в Індію

Відбулась торгова місія Fashion Globus Ukraine в Індію

Під час цього важливого та перспективного для української легкої промисловості візиту відбулись важливі зустрічі із:

 • Конфедерацією текстилю Індії (CIT);
 • Конфедерацією промисловості Індії (CII);
 • Надзвичайним та Повноважним Послом України в Індії паном І.З. Поліха;
 • багатьма виробниками текстилю, обладнання та одягу в Делі;
 • Federation of Buyning Agents;
 • познайомились із керівництвом FashionTV India;

Як довели ці зустрічі - в нас багато спільного та ще більше можливостей для перспективної співпраці!

Дякую нашим партнерам та представникам Fashion Globus Ukraine в Індії Mr. Gaurav Bhatnagar та Mr. Kuldeep Arora за насичену та ефективну програму!

Шанхайська асоціація

Шанхайська асоціація

Результатом кропітких перемовин Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України " Fashion Globus Ukraine" та Шанхайских асоціацій виробників тканин та обладнання стало підписання Меморандуму про співпрацю. Ця знакова для вітчизняних виробників подія відбулась 29 листопада 2018 р у Харкові - столиці легкої промисловості України.

Завдяки цій угоді ми розпочинаємо співробітництво, яке дозволить нашим виробникам задовільнити потреби в найсучасному обладнанні та різноматіттю тканин виробництва 1250 фабрик. Щоб бути конкурентно спроможним треба постійно розвиватись та прагнути до досконалості!

ФОРУМ у ВАРШАВІ

ФОРУМ у ВАРШАВІ

Київ і Варшава мають значний потенціал для розвитку співпраці у текстильній промисловості і, зокрема, в індустрії моди. На цьому під час прес-конференції 23/11/18 у виставкому центрі Ptak Warsaw Expo поблизу Варшави наголосили представники української та польскої індустрії моди .

“Україна і Польща розпочинають новий шлях до взаємовигідного партнерства. Наш показ дизайнерського одягу – це можливість продемонструвати, що Україна є різною і готовою до співпраці”.

Головний партнер Fashion Globus Ukraine у Польщі Компанія Ptak.

Турецько-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Турецько-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Просування легкої промисловості України по світу триває!

Бізнес Асоціація "Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України FASHION GLOBUS UKRAINE" 7/11/18 зустрілось в Стамбулі із Президентом та Радою правління експортної палати Туреччини IHTIB.

Були досягнуті домовленності по співпраці, що надають можливість українськім легковикам бути інтегрованими в світові процеси розвитку

КОНФЕРЕНЦІЯ В В КИТАЙСЬКОМУ МІСТІ KEQIAO

КОНФЕРЕНЦІЯ В В КИТАЙСЬКОМУ МІСТІ KEQIAO

На світовій конференції 20-21/09/2018 в китайському місті Keqiao серед світових лідерів текстильної промисловості Азії, Африки та Європи «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України « Fashion Globus Ukraine» мало честь представити Україну.

Під час засідання голів міжнародних делегацій та асоціацій промовою Голови «Національного галузевого партнерства" Голдою Виноградською, вдалось привернути увагу перспективністю співпраці з Україною.

Знайомство та перемовини з Головами текстильних асоціацій Китаю, Кореї, Японії, В’єтнаму, Малайзії, Туреччини, Узбекистану та країн Європи розпочало процеси перспективного співробітництва. Це перша присутність українського прапору на секторальному заході такого рівня.

Під час цієї поїздки делегація Національного партнерства мала багато плідних зустрічей. За освітніми напрямками було відвідано Donghua University - один із найкращих вузів Китаю, який готуює фахівців тектильщиків та фешн спеціалістів, відвідування фабрик, бібліотеку тканин China Textile Information Center та Korea Fashion Disign Center , знайомство із професорами Fashion Institute Zhejiang Sci-Tech Universit та представниками вузів Кореї, Вьєтнаму, Італії, Франції та Нідерландів.

Відбулась домовленність про побудову комунікацій між українськими та китайськими вузами про цікаві взаємодії, програми обмінів студентів та участь українських викладачів в конференції в грудні в Шанхаї.

УКРАИНСКИЕ ДИЗАЙНЕРЫ ПОЛУЧИЛИ НАГРАДЫ В ТУНИСЕ

УКРАИНСКИЕ ДИЗАЙНЕРЫ ПОЛУЧИЛИ НАГРАДЫ В ТУНИСЕ

В рамках фестиваля моды El Khomsa D'or в Тунисе делегация украинских дизайнеров получила приз.

Украинская коллекция на международном фестивале-конкурсе El Khomsa D'or в Тунисе была отмечена специальной наградой министерства туризма Туниса и дипломом за развитие украинско-тунисских отношений от министерства культуры Туниса. Об этом сообщает пресс-служба украинской делегации дизайнеров.

Больше читайте тут: http:/gordonua.com/bulvar/new....

Дивитися відео: https:/youtu.be/UowZ...

Фото: пресс-служба украинской делегации дизайнеров

ТУНІСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

ТУНІСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівії та Тунісі Микола Вікторович Нагорний разом з Міністерством туризму Тунісу організував поїздку нашої делегації в Туніс, цілий ряд корисних зустрічей з представниками Камеруну, Лівії і Тунісу з питань співробітництва в легкій промисловості.

10 травня в Посольстві України в Туніській республіці відбулася презентація стратегії Національного партнерства легкої промисловості України Fashion Globus Ukraine в країнах Сходу і Африки місцевому бізнесу та пресі.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ НА RUNWAY DUBAI FASHION SHOW

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ НА RUNWAY DUBAI FASHION SHOW

8-10 листопада в  UAE. Dubai. SOFITEL THE PALM HOTEL RESORT AND SPA, PALM JUMEIRAH

Аудиторія: більш 1200 гостей, більш 30 медіа-представників, більш 100 байєрів зі всього  світу

В рамках RUNWAY DUBAI Fashion show в Дубаї - столиці моди країн Персидської затоки на основі міжнародної платформи International market place "Fashion Globus Ukraine" FGUexport.com дякуючі підтримці з боку оргкомітету шоу та представників Культурної Дипломатії в Об'єднаних Арабських Еміратах.com ми забезпечили престижну присутність бренду в рамках проекту та в регіоні.

NEW YORK FASHION WEEK 2015

NEW YORK FASHION WEEK 2015

Українські дизайнери на New York Fashion Week представили колекцію «НАЙУЛЮБЛЕНІША»

Вперше в історії світової та української моди 20 українських дизайнерів на New York Fashion Week представили єдину колекцію дизайнерського мистецтва «НАЙУЛЮБЛЕНІША»,  як втілення держави Україна з особливостями всіх її регіонів.

У цей непростий для України час, коли країна знаходиться у стані складних політичних на фінансових обставин, 20 дизайнерів з усіх регіонів України об’єднались у національний центр дизайнерського мистецтва Fashion Globus Ukraine, заради створення єдиної колекції, щоб привернути увагу світового суспільства до величезного культурного потенціалу України та для волонтерської допомоги українським військовим.

Більше читати тут: http:/m-ukraine.com/403-ukrayins....

Також тут: https:/fashionglobusukraine.blogspot.com/2015/03/fashio....

І ще тут: http:/vidia.ua/2015/35387