ЕКСПОРТНА ПЛАТФОРМА

ПАРТНЕРСТВО З ДІЛОВОЮ РАДОЮ КАТАР-УКРАЇНА

Головна місія QUBF є сприяння у розвитку Катар-Україна двосторонніх відносин у різних секторах економіки та інших актуальних питань між державами Катар та Україна, що матиме значний вплив на формування позитивного ділового іміджу країн.

 

Вектори діяльності QUBF направлені на поширення інформації про можливості та потенціал двох країн; організацію конференцій, форумів, ділових брифінгів, економічних місій, виставок, семінарів, демо-проектів з обміну досвідом та експертизою; сприяння у співпраці в галузі торгівлі ( імпорт - експорт) та інвестицій.

 

 

 

З 2014 року QUBF діяла як сучасна платформа, та за цей час успішно провела значну кількість заходів в Катарі та Україні, серед яких: діловий форум GCC-Ukraine; Building bridge for Business traffic; Форум Qatar- Ukraine in developing partnership; воркшоп для Project Qatar; Міжнародна конференція з інновацій в дизайні та архітектурі; участь та організація українських стендів у виставках Covertech Qatar на протязі 2015-2017, виставці Made in Qatar, організація B2B для підприємств двох країн в Україні та Катарі.

 

Сподіваємось в потужну синергію та пошук можливостей для розвитку та просування членів нашого партнерства  на міжнародній арені!

ФОРУМ В ХАРЬКОВЕ

Східноєвропейський бізнес - форум 21-22 червня в Харкові зустрів представників бізнесу з 10 країн: України, Польщі, Німеччини, Італії, Туреччини, Болгарії, Естонії, Китаю, Франції, Марокко. Це бізнесмени, які зацікавлені у співпраці з Україною в сферах: агросектора, зеленої енергетики, будівництва, IT технологій, легкої промисловості. Голова Національного партнерства в легкій промисловості виступила спікером на панелі «Співпраці в легкій промисловості»

 

 

ЛОДЗЬ

Бізнес-форум Україна -Польща, організований Торгово-промисловою Палатою м. Лодзь11-12 червня 2018 . Fashion Globus Ukraine приймав активну участь в панелі «Перспективи развитку партнерських відношень в в легкій промисловості між Україною та країнами ЕС. Знайомство та перемовини з найбільшою fashion площадкою в Східній Європі -Ptak Fashion City 2500 магазинів одягу на 250000 кв.м

 

 

 

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКО-ТУНІСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА  У  СФЕРІ  ЛЕГКОЇ  ПРОМИСЛОВОСТІ

10 травня ц.р. в Посольстві України в Тунісі відбувся круглий стіл, участь в якому взяли голова Національного галузевого партнерств в легкій промисловості України  Голда Виноградська, Посол України Микола Нагорний, відомі туніські дизайнери та провідні виробники продукції легкої промисловості Тунісу.

 

У рамках цього заходу було презентовано легку промисловість України, після чого сторони обговорили перспективи активізації українсько-туніського співробітництва, реалізації взаємовигідних проектів двосторонньої співпраці.

 

Окрема увага приділялась питанням поставки для українських виробників високоякісних туніських тканин, шкіри та фурнітури, можливості спільного виробництва продукції, з її подальшою реалізацією, зокрема, на ринках країн Північної та Західної Африки.

 

Було визначено конкретні подальші кроки, зокрема в контексті  зацікавленості ділових кіл Тунісу в участі в реалізації проекту започаткування діяльності Міжнародного центру моди в Києві, а також відкриття в туніській столиці виставки-ярмарки продукції української легкої промисловості.

 

 

Засідання круглого столу широко висвітлювалося українськими та туніськими ЗМІ.

 

ОАЭ 2017

С 8 по 11 апреля 2017 руководитель Национального партнерства в легкой промышленности «Fashion Globus Ukraine»  Голда  Виноградская в ходе рабочей поездки в ОАЭ (Дубаи), организованной компанией UCCI, ознакомила деловые круги одной из самых больших свободных экономических зон в мире Jebel Ali Free Zone  (Jafza) с потенциалом украинской легкой промышленности.

 

«Знакомство с модной индустрией Объединенных Арабских Эмиратов состоялось в полной мере», — считает г-жа Виноградская – «за 4 дня мы провели встречи с фешн агентствами, посещение показов дизайнеров разных стран мира в фешенебельном Versace Plazza, состоялись знакомства с влиятельными людьми профильной сферы, а также интервью для известных и популярных изданий региона. Все это было сделано для того, чтобы арабский мир узнал об украинских дизайнерах, о потенциале индустрии легкой промышленности и о том, что мы можем достойно конкурировать с лучшими мировыми домами мод»

ЗУСТРІЧ В2В

Вперше за 20 річну  історію  відомого на весь світ українського фестивалю Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival   пройшов показ мод. І не просто показ, а справжнє  шоу українських дизайнерів «Найулюбленіша» від проекту Fashion Globus Ukraine , яке розкриває Україну світу через культуру одягу.

 

     В рамках цієї події  «Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України  Fashion Globus Ukraine»  19/11/16 був організований   круглий стіл   по можливостям легкої промисловості України на канадському ринку за допомогою Канадської Торгово-Промислової палати та проекту CUTIS.

 

Ця подія  викликала  чималий інтерес до проектів та товарів легкої промисловості України.

 

Переглянути: http://fashionglobusukraine.com/b2...

ЗУСТРІЧ У ВАШИНГТОНІ

ВСпівпраця з обладміністраціями України в просуванні  експорту українськими виробників

 

 

 

 

 

Переглянути: http://prom.kr-admin.gov.ua...

СПІВПРАЦЯ

Під час поїздки у Вашингтон відбулась зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом України в США Чалим В.О. та його дружиною під час якої були обговорені питання промоції української легкої промисловості на ринку США.

КАТАЛОГ  УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ

Компанія Fashion Globus Ukraine мала за честь працювати з вами над створенням першого іміджевого  каталогу  українських експортерів виробників легкої промисловості. Кожен з вас займає почесну сторінку в даному каталозі. Дякуємо вас за надіслану інформацію та вважаємо за необхідне доводити до відома усі переваги та можливості, які пов’язані з його запуском.

 

100 примірників каталогу офіційно передається в Міністерство Закордонних Справ України  в  Раду експортерів та інвесторів при МЗС.

 

Посольства України в світі отримають примірник каталогу, в якому є ваша особиста сторінка з вашими контактними даними.

 

Зараз триває активна стадія розробки англомовного сайту FguExport.com, де 56 експортерів нашої галузі зможуть представляти свою продукцію на міжнародному ринку.

 

Він вже анонсований та представлений в Канаді перед широким колом потенційних клієнтів та впливових осіб.

 

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ: УКРАЇНА – КАНАДА ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ»

19 вересня 2016 р. у м. Торонто (Канада) за підтримки Ради експортерів та інвесторів при МЗС України член Ради – Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine» у співробітництві з Канадсько-Українською торговою палатою організовує круглий стіл на тему «Легка промисловість: Україна – Канада перспективи співпраці», який стане продовженням шоу-показу від українських дизайнерів «Найулюбленіша» в рамках українського фестивалю в Торонто 16-18 вересня ц.р.

 

До участі у заході планується залучити представників провідних українських компаній галузі та канадських виробників та дистриб’юторів одягу для безпосереднього обговорення можливостей налагодження ділових відносин, а також ознайомлення канадської сторони з потенціалом української легкої промисловості.

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВЛАДИ МІСТА СУМИ ТА ВИРОБНИКАМИ

Відбулась зустріч з заступником голови Сумського обласного парламенту Лілією Ричкіною у стінах обласної ради.

 

Заступник голови обласних депутатів завірила, що обласна рада у рамках своєї компетенції готова підтримати проект, повністю відкрита для допомоги в підготовці кадрів, які стануть корисними роботодавцям.

 

Була проведена прес-конференція з мером Сум, з директором швейного училища та Петром Сорока - найкрупнішим сумським виробником.

 

КРУГЛИЙ СТІЛ У ДНІПРІ

5 апреля 2016 смелые инициативы Fashion Globus Ukraine в украинской легкой промышленности поддержал Днепропетровск.

 

Очень благодарны за готовность пойти на встречу и поддержать:

 

  • Днепропетровской Торгово-Промышленной Палатой в лице Вице-Президента Нине Алехнович;
  • Зам. Директора Департамента образования Днепропетровской обладминистрацией Антону Демуре.
  • Оделу экономического развития Днепропетровской мэрии.

 

В работе круглого стола приняли участие все 5 профтех училищ швейного профиля Днепропетровской области и производители обуви и одежды.

 

 

Как показывает опыт проблемы действительно везде похожи, но главное, чтоб людям хотелось их решать сообща! Толковый конструктивный разговор и прежде всего знакомство между собой собеседников, надеюсь начнет, пусть по-немного улучшать ситуацию.

 

В Днепропетровске теперь активно работает представительство Fashion Globus Ukraine под руководством Светланы Петрушевской, реализуя задачи продвижения производителей в легкой промышленности.

КРУГЛИЙ СТІЛ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

В березні в приміщенні Хмельніцької ТПП пройшов круглий стіл з питань легкої промисловості в Хмельницькій області, в работі якого приймали участь: представники обладміністрації, мерії, університету, фонду зайнятості, митниці, профтехосвіти та ряд підприємців. Була представлена діяльність Національного галузевого партерству в легкій промисловості України та намічена програма дій по поліпшенню ситуації з кадрових питань та виходу на нові ринки збуту для хмельницької легкої промисловості.

ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ В НІДЕРЛАНДАХ

В рамках економічного форуму між урядами України та Нідерландів під Гаагою 30/03/2016 була представлена зацікавленим інвесторам та потенційним партнерам стратегія розвитку легкої промисловості України.

 

Не дивлячись на зовсім не райдужні перспективи роботи з Європою, все рівно треба займатись іміджевою політикою галузей економіки та розширювати коло ділових контактів.

ПОСІБНИК "ЕКСПОРТ ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ ДО ЄС"

Співавторство в написанні підручника «Експорт до ЕС»

 

 

 

 

 

 

Переглянути: https://issuu.com/minecono....

 

РАДА ЕКСПОРТЕРІВ

Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine»  увійшла до Ради експортерів та інвесторів при МЗС України

 

ПРО НАС

КОМАНДА

ДІЯЛЬНІСТЬ В СФЕРІ ОСВІТИ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ЕКСПОРТНА ПЛАТФОРМА

КОНТАКТИ

ПРЕСА