НОВИНИ

 

«Спільний проект готельєрів та модельєрів Art Corner»

Спільний проект готельєрів та модельєрів Art Corner - це створення лінії ексклюзивної сувенірної продукції від дизайнерів національного проекту Fashion Globus Ukraine для української мережі готелів Premier Hotels and Resorts, що покликаний познайомити гостей із творчістю українських дизайнерів та модельєрів, сучасних художників та музикантів, дозволити доторкнутись до історії та місцевих традицій.

 

Унікальні створені в єдиному екземплярі речі від дизайнерів з різних куточків України передають атмосферу української гостинності та національного колориту. Кожний витвір супроводжується невеликим паспортом з описом історії сувеніру на українській та англійській мовах.

 

Проект розпочався в розкішному харківському готелі Premier Palace Hotel Kharkiv 5*. Саме тут в Art Cornеr гості готелю можуть відкрити для себе Україну через сувенірні символи: розкішні вінки та розписні коники з Поділля дизайнера Ксенії Литвин, вишиті бісером та хрестиком сумки рівненської майстрині Анни Марчук, валяні палантини дизайнера з Донецька Тетяни Вороніної, сумки Cork Style від Сергія Ткачука, дивні прикраси від дизайнерів Тетяни Белкіної та Тетяни Умнової, неймовірно елегантні броші київлянки Катерини Череватої, тернопільські вишиті метелики Ірини Цисецької, бісерні кризи-обереги від львівської майстрині Наталі Яртись, зручні вишиті рюкзаки «Многониток» та вишукані буси від «Ольгін Дар».

 

Ось так нетрадиційно готельєри та модельєри разом прославляють талановиту Україну, популяризуючи її через унікальні сувеніри українських майстрів.

ПРО НАС